1. Psikolog Marketi Nedir?

Psikolog Marketi, psikoloji eğitimleri, terapi eğitimleri, insan kaynakları eğitimleri vb. ruh sağlığı alanlarında uygulayıcı eğitimi ve sertifikasyonu sağlayan bir eğitim şirketidir. ARES Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’ne bağlıdır. İTO ve Ticaret Bakanlığı’na bağlı kurumsal bir eğitim firmasıdır.

  1. Psikolog Marketi’nden aldığım eğitimler geçerli mi ve sertifika veriyor musunuz ?

Psikolog Marketi – Psikoloji Eğitimleri, İstanbul Ticaret Odası (İTO) ve Gümrük-Ticaret Bakanlığı tarafından onaylanmış bir eğitim satış sitesidir. ETBİS sitesinden 1 dk içinde sorgulayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ya da sitenin en altındaki karekoda tıklayarak resmi şirket bilgilerini anında inceleyebilirsiniz. Bunun yanında Psikolog Marketi, KVKK sistemine kayıtlı veri koruyucusudur. Psikolog Marketi’nden aldığınız tüm psikoloji eğitimleri uygulayıcı sertifikalalıdır. Tüm psikoloji eğitimleri ve insan kaynakları eğitimleri doğrudan ARES Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi tarafından onaylı ve imzalıdır.

  1. Sertifikalarımız online mi? Sertifikalarda uzaktan eğitim olarak mı yazıyor?

Hayır, sertifikalarınızda eğitiminizin uzaktan ya da online olduğu yazmaz. Normal örgün eğitim sertifikasıyla aynıdır. Sertifikalarınız dijital kaşeli imzalı olarak ve QR kodlu olarak tarafınıza mail olarak iletilmektedir.

  1. Uygulayıcı sertifikamı nasıl temin edebilirim ?

Uygulayıcı sertifikanız, eğitimi satın alıp indirdikten sonra isim ve soy isminize göre düzenlenip mailinize gönderilecektir. Gönderim 1 iş günü sürebilmektedir.
Detaylı bilgi için İndirme Rehberi bölümünü incelebilirsiniz.
Azerbaycan, Rusya Federasyonu gibi yurt dışında yaşayan öğrencilerimiz, satın alım yaparken TC Kimlik Numarası bölümüne yaşadıkları ülkenin vatandaşlık numarasını (harfleri yazmayın – yalnızca rakamlar) yazarak, adres kısımlarına her hangi bir adres yazarak satın alımı gerçekleştirebilirler.

  1. Sertifikaların geçerlilik süresi var mıdır?

Uygulayıcı sertifikalarınızda herhangi bir geçerlilik süresi yoktur. Ömür boyu kullanabilirsiniz. Ek bir ücret yoktur.

  1. Eğitimi satın alıp indirdim ancak dosya açılmıyor. Ne yapacağım ?

Bilgisayar ya da telefonunuzda zip dosyası yüklü olmadığı için dosyayı açamayabilirsiniz. ZİP Programı indirerek sorununuzu düzeltebilirsiniz. Şikayetiniz devam ederse bizlere mail atabilir ve dosyalarınızın rarsız halinin gönderimini sağlayabiliriz. Satın Alma Rehberimizi inceleyiniz.

  1. Eğitimlerin fiyatları neden bu kadar ucuz ?

ABD ve Avrupa ülkelerinde de psikoloji eğitimleri / psikoterapi eğitimleri 50-60 dolar gibi uygun fiyatlardadır. Ancak ülkemizde maalesef psikoloji eğitimleri çok yüksek fiyatlara satılmakta ve milyonlarca TL’nin döndüğü bir sektör haline gelmiştir. Eğitim fiyatlarımız yurt dışındaki fiyatları baz alınarak belirlenmiştir. Psikolog Marketi’nde eğitim fiyatları olması gereken fiyatlardadır ve öğrenci yanlısı bir oluşumdur.

Not : Tüm Fiyatlara KDV Dahildir.

Hakkımızda kısmını inceleyerek de bilgi alabilirsiniz. Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için çekinmeden bizimle İletişim kurunuz.

Psikolog Marketi Destek Ekibi

Psikolog Marketi – ARES Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi
info@psikologmarketi.com

ARES Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi