Sertifika Örneği – Psikolog Marketi

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, ETBİS, İTO kayıtlı ve ARES Psikolojik Danışmanlık & Eğitim Merkezi onaylı, karekodlu, kaşeli izlenebilir sertifikalı uzaktan psikoloji eğitimleri, terapi eğitimleri ve insan kaynakları eğitimlerini dakikalar içinde indirebilir, binlerce Türk Lirası dökmeden ve ömür boyu kullanabilirsiniz.

Eğitim paketlerimiz, profesyoneller tarafından hazırlanmış olup, uygulayabilecek düzeyde öğrenmenizi sağlar.
Uygulayıcı sertifikalarınız eğitimi satın aldığınız gün, en geç 1 iş günü içerisinde tarafınıza mail yoluyla PDF Formatında gönderilir. Uygulayıcı sertifikanızı ozalitçide sertifika kağıdına çıktı almanızı öneririz.
Tüm Fiyatlarımıza KDV Dahildir.

Öğrenciler ve Profesyoneller Neden Psikolog Marketi’ni Tercih Ediyor ?

Binlerce lira harcamak zorunda kalmazsınız, paranız cebinizde kalır.

Kargo beklemezsiniz, istediğiniz eğitim paketini anında satın alıp indirebilirsiniz.

En geç 1 iş günü içerisinde uygulayıcı sertifikanız tarafımızca, dijital kaşe ve imzalı biçimde mailinize gönderilir.

Tamamen özgürsünüz, süre sınırı ve sınav yoktur. Eğitimlerinize istediğiniz zaman çalışır ve devam edebilirsiniz.

Uygulayıcı sertifikanız, ARES Psikolojik Dan. Eğitim Merkezi onaylıdır. Şirketimiz Elektronik Ticaret Bakanlığı ve İstanbul Ticaret Odası onaylıdır.

En önemlisi kurumsal kalite ve hizmet alırsınız..

Sertifika Örneği – Psikolog Marketi

Sertifikasyonun Önemi

Psikolog Marketi’nde tüm psikoloji eğitimleri, terapi eğitimleri ve insan kaynakları eğitimleri uygulayıcı sertifikalı olup, dijital kaşe ve imzalıdır. Uygulayıcı sertifikası, sizin aldığınız eğitimi uygulayabilecek düzey ve donanımda olduğunuzu göstermektedir. Çalışmak istediğiniz kurum ve kuruluşlarda da uygulayıcı sertifikası şartı aranmaktadır. Psikolog Marketi / ARES Eğitim Merkezi, uygulayıcı sertifikası gerekliliğini karşılayan eğitim dokümantasyonuna sahip olup bu gerekliliği fazlasıyla karşılamaktadır.

Bunun yanında kendi danışmanlık merkezini açmak istediğinizde de danışanlarınız terapi eğitimleriniz için bu sertifikasyonlara sahip olup olmadığınızı merak edebilirler.

Sitemizden herhangi bir eğitimi satın aldığınızda en geç 1 iş günü içerisinde uygulayıcı sertifikanız tarafınıza, dijital imzalı ve kaşeli olarak (adınıza düzenlenip) mail olarak gönderilmektedir. Dilerseniz sertifikanızı çıktı aldırarak başarımınızı gösterebilirsiniz.
Daha fazla bilgi ya da sorularınız için sitemizin iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

ARES Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Güvencesiyle.
info@psikologmarketi.com

ARES Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi

Bu Eğitimi Puanla !
[Total: 4 Average: 5]