Psikoloji Eğitimleri - Psikolog Marketi
Psikoloji Eğitimleri – Psikolog Marketi

Hakkımızda – Psikolog Marketi

Bilindiği üzere ülkemizde psikoterapi eğitimleri inanılmaz yüksek fiyatlarda satılarak, öğrencilerin alım güçlerinin dışında satış politikaları belirlenerek yıllardır öğrenciler sömürülmektedir. Avrupa ülkelerinde çok düşük fiyatlı olan bu eğitimler ülkemizde 20-30 katına satılmakta ve ciddi anlamda tekelleşerek fahiş fiyatlar istenmektedir. Sözde psikoloji alanına katkı sağladıklarını ve öğrenciyi düşündüklerini söyleyen bu organizasyonlara karşı Psikolog Marketi yaklaşık 3 yıldır uygun fiyatlı ve geçerli eğitimler sunmakta, bunun yanında birçok terapi eğitiminde ücretsiz süpervizyon sağlamaktadır.

Psikolog Marketi’nin bu ciddi başarısıyla ülkemizde 3 yıldır psikoterapi eğitim fiyatları hızla düşmektedir. İlk olarak Psikolog Marketi’nin başlattığı bu faaliyet öğrencilerin sömürülmeden, uygun fiyatlarla eğitim alabilmesini sağlamıştır.

” Psikoloji Eğitimleri Fahiş Fiyatlara Satılmamalı ve Her öğrencinin Alabileceği Fiyatlarda Olmalıdır. ”

Bu mottoyu belirlemiş olan firmamız kısa sürede binlerce öğrenci ve öğretim görevlisine hizmet vermiş, ARES Psikolojik Dan. & Eğitim Merkezi bünyesinde kurulmuş Ticaret Bakanlığı onaylı, 3 yıldır başarıyla faaliyet gösteren kurumsal bir firmadır. Ana sayfa altındaki karekoda tıklayarak Ticaret Bakanlığı’nın resmi sitesinden firma bilgilerimizi görebilirsiniz.

Kurumsal – Psikolog Marketi

Psikoloji EğitimleriPsikolog Marketi, Uzman Klinik Psikolog Tamer KARAOKÇU tarafından 2019 yılında Psikoloji, PDR (Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik), Psikiyatri öğrenci ve mezunlarına yönelik psikoloji eğitimleri, terapi eğitimleri, insan kaynakları eğitimleri, doküman, kitapçık vb. eğitimler alanında hizmet vermektedir. Bunun yanında ARES Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi güvencesindedir.Psikolog Marketi – Psikoloji Eğitimleri, İstanbul Ticaret Odası ve Gümrük-Ticaret Bakanlığı tarafından onaylanmış bir eğitim ticaret sitesidir. ETBİS sitesinden 1 dk içinde sorgulayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ya da sitenin en altındaki karekoda tıklayarak resmi şirket bilgilerini anında inceleyebilirsiniz. Sitemiz gerekli SSL ve 3D Secure Güvenlik Sertifikalarına sahip olup güvenli ve hızlı alış veriş için tasarlanmıştır. Bunun yanında Psikolog Marketi, KVKK sistemine kayıtlı veri koruyucusudur. Sitedeki psikoterapi eğitimleri ve psikoloji eğitimlerini güvenle satın alarak anında indirebilir ve sertifikalarınızla ömür boyu kullanabilirsiniz.

Sitedeki tüm eğitimler büyük bir titizlikle uzman psikologlar ve eğitmenler tarafından hazırlanarak sizlerin kullanımına sunulmuştur. Psikoloji eğitimlerinin en uygun ücretlerde olması, herkesin yararlanabilmesi ve bilimin evrenselliği temel ilkemizdir. Öğrencilerimiz ve meslek yaşantılarında kariyer hedefleri olan profesyonellerin yüksek fiyatlarla zorlanması yerine herkesin alabileceği bir fiyat politikası belirlemiş bulunmaktayız. 3 yıldır olduğu gibi bu günde bu politikamızdan asla vazgeçmedik. Bu eğitimlerin bu kadar önemli olmasına rağmen maalesef üniversitelerde öğretilmemesi ve eğitim merkezleri tarafından çok yüksek fiyatlara satılmasını yanlış bulmakta ve aynı Avrupa ülkelerindeki gibi uygun fiyatlarda olmasını hedefliyoruz.

Satın alımlarınızı ister sanal kart /banka kartı, ister 12 taksitle kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Psikoloji eğitimlerini satın alıp indirdikten sonra uygulayıcı sertifikalarınız ad soyadınıza özel olarak düzenlenip 1 iş günü içerisinde mail adresinize otomatik olarak gönderilecektir. Kargo bekleme ve kargom nerede sorunlarını yaşamaz, indirdiğiniz eğitimleri çıktı alarak ya da çoğaltarak bir ömür kullanabilirsiniz. Sertifikalarınız, ARES Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi tarafından onaylıdır. Sitedeki tüm ik eğitimleri ve psikoloji eğitimleri lisanslı olup, Psikolog Marketi dışında satış, pazarlama ve çoğaltma durumunda yasal işlem başlatılır.
Daha fazla bilgi edinmek için sıkça sorulan sorular kısmını inceleyebilirsiniz.

Şimdiden İyi Çalışmalar Dileriz.

Uzman Klinik Psikolog Tamer KARAOKÇU / ARES Psikolojik Danışmanlık & Eğitim Merkezi

Öğrenci Dostu Firma Anlayışı

Uygulayıcı sertifikalı psikoloji eğitimleri ve insan kaynakları eğitimlerini sitemizden tek tıkla indirip, ömür boyu kullanabilirsiniz.Mesleki kariyerimde kendimi geliştirmek istiyorum, yeni terapi ekolleri öğrenmek ve alanda gelişmek istiyorum diyorsanız Psikolog Marketi’ne güvenebilirsiniz.

  • Binlerce lira ödemek zorunda kalmazsınız, sitemizdeki tüm psikoterapi eğitimleri bütçe dostu ve uygun fiyatlardadır.
  • Psikolog Marketi, Ticaret Bakanlığı tarafından onaylı bir firmadır ve güvenlidir. Elektronik Ticaret Bilgi Sitemi üzerinden firmamızı anında sorgulayabilirsiniz. (Ana Sayfa en aşağıdaki karekoda tıklayarak inceleyebilirsiniz.)
  • Psikolog Marketi’nde, psikoloji eğitimleri ve terapi eğitimleri dokümantasyon olup, sitemizden bir tıkla indirebilirsiniz.
  • Psikolog Marketi, güvenlidir ! Tüm satın alım işlemlerinizi banka üzerinden yaparsınız. Bankanız üzerinden 3D Secure yöntemiyle tek kullanımlık şifrenizle anında ödemenizi yapabilir ve eğitiminizi satın alabilirsiniz.
  • Kargo beklemek, kargom nerede sorunları yoktur. İster hesabınıza giriş yaparak, ister satın alım yaptığınızda gelen otomatik mailden psikoloji eğitiminizi indirebilirsiniz. Eğer indiremezseniz bize mail atmanız yeterlidir, hemen dosyanızı sizlere göndeririz.
  • Psikolog Marketi firmamızda tüm psikoloji eğitimleri uygulayıcı sertifikalı olup satın alım yaptığın 1 iş günü içerisine dijital kaşeli ve imzalı olarak sertifikanızı mail ile göndeririz. Sizler çıktı alarak ömür boyu kullanabilirsiniz.
  • Psikoloji eğitimlerini, insan kaynakları eğitimlerini ve terapi eğitimlerini, ister 12 taksit avantajıyla, ister sanal kartınızla isterseniz de havale/eft yöntemiyle satın alabilirsiniz.

 

ARES Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi
ARES Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi

Ofisimiz