• psikoloji-egitimleri-psikolog-marketi

Uzaktan Psikoloji Eğitimleri

ARES Psikolojik Danışmanlık & Eğitim Merkezi güvencesiyle uygulayıcı sertifikalı psikoloji eğitimleri, terapi eğitimleri ve insan kaynakları eğitimlerini tek tıkla indirebilir, binlerce lira dökmeden, esnek ve özgür çalışma koşullarıyla istediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

 70.00

İşe Alım Uzmanlığı Eğitimi

İşe Alım Uzmanlığı Eğitimi Sertifikalı

 70.00
İndirim
 150.00

Liderlik Eğitimi ve Beden Dili Eğitimi

Etkili Liderlik Eğitimi ve Beden Dili Eğitimi 2 Sertifika

 100.00
İndirim
ÇOK SATAN !

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi Sertifikalı

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi Sertifikalı

 100.00
ÜCRETSİZ !

Porteus Labirentleri Eğitimi ve Burdon Dikkat Testi Eğitimi

Porteus Labirentleri ve Burdon Dikkat Testi Eğitimi Sertifikalı ÜCRETSİZ

 0.00
İndirim
ÇOK SATAN !

Çocuk Resimlerinin Analizi ve Yorumlanması Eğitimi

Çocuk Resimleri Analizi Eğitimi – Sertifikalı

 100.00
İndirim

BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİ EĞİTİMİ

Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi Uygulamalı ve Sertifikalı

 200.00
ÇOK SATAN !

Klinik Görüşme Teknikleri Eğitimi

Klinik Görüşme Teknikleri Eğitimi Sertifikalı

 100.00
 70.00
İndirim
ÇOK SATAN !

Oyun Terapisi Eğitimi

Oyun Terapisi Eğitimi Sertifikalı

 100.00
 30.00
 80.00
 200.00

Psikofarmakoloji Eğitimi

Psikofarmakoloji Eğitimi Sertifikalı

 100.00
İndirim
ÇOK SATAN !
 100.00

TAT Testi Eğitimi

TAT Eğitimi Sertifikalı

 90.00
 90.00

Öğrenci Dostu Sertifikalı Psikoterapi Eğitimleri

3 yıldır olduğu gibi binlerce öğrenci ve profesyonel uygulayıcı sertifikalı psikoterapi eğitimleri için Ticaret Bakanlığı kayıtlı kurumsal firma desteği ve öğrenciyi yormayan bütçe dostu fiyat politikalarımızdan yararlanmak için Psikolog Marketi’ni tercih etti !
ARES Psikolojik Danışmanlık & Eğitim Merkezi

Psikolog Marketi – ARES Psikoloji Eğitimleri

Psikolog Marketi, ARES Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi bünyesinde Klinik Psikolog Tamer KARAOKÇU tarafından kurulmuş olup başta terapi eğitimleri ve insan kaynakları eğitimleri alanında öğrenci ve profesyonellere 3 yıldır hizmet veren kurumsal bir eğitim firmasıdır. Eğitimde fırsat eşitliğini benimsemiş firmamız 3 yıldır uygun fiyatlı eğitimlerinin yanında birçok ücretsiz süpervizyon gerçekleştirmiş, binlerce psikolog ve profesyonele eğitim hizmeti sağlamaktadır. Eğitimlere yüksek fiyatlar ödemeden, kargo beklemeden anında satın alıp indirebilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz.

Uygulayıcı sertifikanız ise ortalama 1 iş günü (en geç) tarafınıza isminize düzenlenerek kaşeli ve imzalı bir biçimde gönderilmektedir. Web sitemizde tüm ödemeler 3D Secure güvenliğiyle sağlanarak tüm banka, kredi ve sanal kartlar geçerlidir. Web sitemiz SSL korumalı ve tüm altyapımız AGORA Bilişim tarafından sağlanmaktadır. Psikolog Marketi Ticaret Bakanlığı’na ve İTO’ ya (İstanbul Ticaret Odası) kayıtlı ve tüm hakları saklıdır. Firmamızın resmi bilgilerini bakanlık web sitesinden incelemek için ana sayfa altındaki karekoda tıklayabilir ya da buradan bilgi alabilirsiniz.

Sertifika Örneği

ÖRNEK SERTİFİKA
ÖRNEK SERTİFİKA

Avantajlarımız

Psikolog Marketi bütçe dostu ve öğrenci odaklıdır.

Psikoterapi eğitimlerine binlerce lira dökmezsiniz. Ekonomik ve olması gereken fiyatlardadır. Bu eğitimlerin Avrupa ülkelerinde 100-200 Euro yu geçmediği unutulmamalıdır.

Psikolog Marketi çözüm odaklı ve hızlıdır.

Dilediğiniz eğitimi anında satın alıp indirebilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz. Kargo beklemezsiniz ve zaman kaybetmezsiniz. Bunun yanında gereksiz kağıt israfının önüne geçilmektedir.

Eğitimler uygulayıcı sertifikalıdır.

Psikolog Marketi’nde tüm insan kaynakları ve psikoloji eğitimleri uygulayıcı sertifikalıdır. Bu sayede çalıştığınız ya da çalışacağınız kurumda bilgi birikiminizi gösterebilirsiniz.

Süpervizyon ücretsizdir.

Psikolog Marketi’nde tüm psikoterapi eğitimlerinde süpervizyon ücretsiz olup, ek hiçbir ücret yoktur. Süpervizyon için vakalarınızı bize mail ya da sosyal medyadan gönderebilirsiniz.

Psikolog Marketi fiyat avantajlıdır.

Dilediğiniz eğitimi web sitemizden 12 aya varan taksit avantajlarıyla satın alıp, indirebilirsiniz. Bunun yanında tüm kredi, banka ve sanal kartlar ile ödeme geçerlidir.

7/24 İletişim.

Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda, örneğin bir eğitimi indiremediğinizde bize sitemizin İLETİŞİM kısmından yazmanız yeterlidir. En kısa sürede sizlerle iletişim kurup dosyanızı mail ile göndermekteyiz.

ARES Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi

  • Bağdat Cad. Bağlarbaşı Mah, Mor Lale Sok. Kemalbey Apt. No:24, K:2, D:11, Maltepe, 34844, İSTANBUL – TÜRKİYE
  • info@psikologmarketi.com
psikolog marketi – marka tescili

” PSİKOLOJİ EĞİTİMLERİ FAHİŞ FİYATLARA SATILMAMALI VE HER ÖĞRENCİNİN ALABİLECEĞİ FİYATLARDA OLMALIDIR. ”

Bu mottoyu belirlemiş olan firmamız kısa sürede binlerce öğrenci ve öğretim görevlisine hizmet vermiş, ARES Psikolojik Dan. & Eğitim Merkezi bünyesinde kurulmuş Ticaret Bakanlığı onaylı, 3 yıldır başarıyla faaliyet gösteren kurumsal bir firmadır. Ana sayfa altındaki karekoda tıklayarak Ticaret Bakanlığı’nın resmi sitesinden firma bilgilerimizi görebilirsiniz.

ARES Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi